Розвиток інфраструктури, експлуатацію причалів та майстер-план обговорили в адміністрації СМП Ольвія

 4 листопада з метою встановлення засад для співробітництва та в рамках робочого візиту в філії «Ольвія» відбулась плідна дискусія з представниками ТОВ «Кютерміналз Ольвія» та ДП «СК «Ольвія».

Під час зустрічі обговорили розвиток під’їзних шляхів до спеціалізованого морського порту Ольвія та план щодо покращення причалів протягом перехідного періоду, визначеного концесійним договором.

Окремо приділили увагу питанню включення представника ТОВ «Кютерміналз Ольвія» до складу Ради порту.

«Ми надзвичайно раді вітати в гавані розвитку такого потужного інвестора як QTerminals. В свою чергу не бачимо заперечень, а навіть запрошуємо долучитись до складу Ради порту Ольвія наших партнерів»,-звернувся до присутніх начальник філії Андрій ЄГОРОВ.

В свою чергу, консультант ТОВ «Кютерміналз Ольвія» Райвіс Вецкаганс приділив увагу розробці майстер-плану, що станом на теперішній час розробляється інвестором, а також важливості розвитку БДЛК.

Нагадаємо, нещодавно відбулось перше засідання робочої групи щодо забезпечення виконання концесійного договору з передачі в концесію майна ДП «СК «Ольвія» і майна ДП «АМПУ» протягом перехідного періоду.

Учасники робочої групи обговорили план-графік перехідного періоду, а також наступні кроки для підписання необхідних договорів з незалежним інженером та між банком, концесіонером і відомством. Крім цього, сторони розглянули питання подальшої співпраці з ДП «Укроборонсервіс» і Укрзалізницею.