До Навчального центру Морської охорони прибули строковики призову «Осінь-2020»

Навчальний центр Морської охорони, в місті Ізмаїл, прийняв на навчання молоде поповнення з 35 військовослужбовців строкової служби призову «Осінь-2020».

Майбутні захисники морських кордонів прибули із півдня та сходу України – з Одещини, Херсонщини, Донеччини. Майже всі в дитинстві мріяли про морехідну романтику, дехто, навіть, мав неабиякий рибальський досвід, живучи біля моря. Але відтепер, морська служба стає для них професією, відповідальністю, справою честі.

Традиційно, з прибуттям до навчального центру прикордонного відомства, юнаки переодягаються в морський прикордонний однострій, спілкуються з психологами, проходять медичний огляд.

А для угамування цікавості строковиків командування центру проводить вечір питань та відповідей. «Який загальний термін проходження строкової служби? Скільки триватиме курс підготовки в Навчальному центрі? Коли і як відбудеться ритуал складання Військової присяги? Де проходитимуть подальшу службу після навчання? В яких загонах та підрозділах можна проходити службу за контрактом?». На ці та безліч інших питань відповіли досвідчені офіцери Центру.

«Дуже приємно, що хлопці усвідомлюють відповідальність, почесність та унікальність професій морського прикордонника. Мають високий рівень патріотизму, бажання опанувати премудрості бойової підготовки та, не просто виконати свій громадянський обов’язок, що також почесно і гідно, а, навіть, присвятити служінню Батьківщині своє життя», – зазначив заступник начальника Навчального Центру Морської охорони Сергій Гренчевський.

Попереду у юних прикордонників двотижневий курс первинної початкової підготовки, в рамках якого вони отримають базові загальновійськові знання і навички, пройдуть священні ритуали отримання зброї та прийняття Військової присяги. А потім, протягом 3 місяців, опановуватимуть морські спеціальності, за якими в подальшому проходитимуть службу в корабельно-катерному складі Морської охорони.