Міністерство інфраструктури продовжує підготовку нових проектів державно-приватного партнерства (ДПП) у різних інфраструктурних галузях та надає супровід проектам по вже укладеним договорам. На цьому наголосив Міністр інфраструктури Владислав Криклій під час першого засідання робочої групи щодо забезпечення виконання концесійного договору з передачі в концесію майна ДП «СК «Ольвія» і майна АМПУ протягом перехідного періоду.

«Спеціалізований морський порт «Ольвія» – наш другий концесійний проект, у рамках якого ми залучили до роботи провідного світового оператора – катарську компанію QTerminals. Сьогодні ми проводимо перше засідання спільної робочої групи, яка була створена для вирішення поточних організаційних, технічних та інших питань щодо реалізації цього проекту протягом перехідного періоду», – зазначив Владислав Криклій.

Відтак, учасники робочої групи обговорили план-графік перехідного періоду, а також наступні кроки для підписання необхідних договорів з незалежним інженером та між банком, концесіонером і відомством. Крім цього, сторони розглянули питання подальшої співпраці з ДП «Укроборонсервіс» і Укрзалізницею.

Участь у засідання робочої групи також взяли генеральний директор «QTERMINALS W.L.L.» Невілл Біссет, директор ДП «СК «Ольвія» Руслан Олійник, голова Проектного офісу «SPILNO» Тарас Бойчук, представники Міністерства, АМПУ, QTERMINALS W.L.L., «СК «Ольвія» та консультанти ТОВ «Кютерміналз Ольвія».

Нагадаємо, договір про передачу в концесію спеціалізованого морського порту «Ольвія», розташованого у Миколаєві, був укладений 20 серпня цього року. Відповідно до нього, катарська компанія QTerminals інвестує у розвиток порту близько 3,4 млрд грн. Крім цього, не менше 80 млн грн буде вкладено в місцеву інфраструктуру.