Рада Бердянського морського порту розглянула актуалізований проєкт Плану розвитку порту

30 жовтня 2020 року відбулося чергове засідання Ради Бердянського морського порту за результатами роботи у третьому кварталі. З огляду на обмеження спричинені розповсюдженням гострої респіраторної інфекції COVID-19, нарада вже втретє відбулася у режимі онлайн-конференції.

У засіданні взяли участь представники стивідорних компаній (портові оператори) державної та приватної форм власності, органи місцевої влади та капітан Бердянського морського порту.

В ході онлайн-конференції Голова Ради порту, начальник Бердянської філії Олександр Барчан ознайомив присутніх щодо обсягів вантажопереробки портовими операторами за 3-й квартал та 9 місяців 2020 року.

Одним із головних пунктів порядку денного Ради порту став розгляд актуалізованого проєкту Плану розвитку порту Бердянськ згідно наказу в.о. Голови ДП «АМПУ» від 24.06.2020 № 166/10 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання планів розвитку морських портів України на коротко- (5 років), середньо- (10 років) та довгострокову (25 років) перспективу».

Відповідно до зазначеного наказу Бердянською філією був підготовлений проєкт Плану розвитку морського порту Бердянськ та заздалегідь наданий членам Ради порту для ознайомлення і розгляду.

За підсумками засідання Ради порту його учасники розглянули та погодили актуалізований проєкт Плану розвитку морського порту Бердянськ на коротко- (5 років), середньо- (10 років) та довгострокову (25 років) перспективу. Далі цей документ буде направлений на затвердження до ДП «АМПУ». Після чого погодження Плану розвитку відбудеться в Міністерстві інфраструктури України.

Крім того Члени Ради порту обговорили питання енергопостачання, буксирного забезпечення та логістики.

photo 2020-10-30 16-29-27