Рада Білгород-Дністровського морського порту погодила актуалізований проект Плану розвитку порту

29 жовтня відбулося чергове засідання Ради Білгород-Дністровського морського порту. У заході прийняли участь два портових оператора, представники контролюючих органів, та органів місцевого самоврядування.

Голова Ради порту начальник Білгород-Дністровської філії Володимир Гаращенко – проінформував присутніх з Наказом ДП «АМПУ» від 24.06.2020 № 166/10 «Про затверджений Порядок складання, затвердження та контролю виконання планів розвитку морських портів України», з метою формування єдиного підходу для реалізації заходів Планів розвитку протягом 2014–2019 р.

Відповідно до зазначеного Наказу Білгород-Дністровською філією був підготовлений проєкт Плану розвитку Білгород-Дністровського морського порту та наданий заздалегідь членам Ради порту для ознайомлення та розгляду.

За підсумками засідання Ради порту його учасники розглянули та одноголосно погодили актуалізований проєкт Плану розвитку морського порту Білгород-Дністровський на коротко (5 років), середньо (10 років) та довгострокову (25 років) перспективу. Далі цей документ буде направлений на затвердження до ДП «АМПУ». Після чого погодження Плану розвитку відбудеться в Міністерстві інфраструктури України.

2020102921

2020102922