З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНИЙ ПОРТ «ЧОРНОМОРСЬК»!

Шановні колеги-портовики, ветерани порту! Від щирого серця вітаю вас із чудовою датою не тільки для портовиків, а й для жителів Чорноморська — 62-ю річницею з дня відкриття порту!

Сьогодні наше найголовніше свято – день народження порту «Чорноморськ»!

62 роки тому, коли в акваторію споруджуваного порту увійшов теплохід «Україна» і пришвартувався біля єдиного причалу, відбулося відкриття нашого підприємства і на морській карті України з’явився новий морський порт.

Почавши свою діяльність із вантажопереробки в 335 тисяч тонн, завдяки трудовим успіхам, закладеним першими поколіннями інженерів, докерів, моряків і фахівців багатьох інших професій, а також і завзятості молодого колективу, порт відразу ж став одним із флагманів морської галузі!

Сьогодні морська галузь України переживає не найкращі дні і порт «Чорноморськ», як судно, що потрапило у бурхливе море ринкової економіки, долає економічні, фінансові та законодавчі «рифи». На жаль, всі наші теплі спогади про минуле змінюються розсудливою оцінкою не найкращого стану підприємства, тому сьогодні стабільність важливіша ніж епізодичні рекорди на гребені виробничої хвилі.

Дякую всім за ваш неоціненний внесок у становлення і розвиток ДП «МТП «Чорноморськ»! Особливі слова подяки ветеранам порту. Без вашого трудового ентузіазму і щирої віри в успіх, не було б ні нашого підприємства, ні чудового міста Чорноморськ.

Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного благополуччя, цілеспрямованості, енергії та оптимізму!

З повагою,

Директор ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ»

Олександр Попов

Також, запрошуємо всіх охочих відвідати Музей історії морського порту Чорноморськ в цю дату та наповнитись духом традицій та історії створення легендарного підприємства.

Адрес: м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 6.

Повідомляє Чорноморський морський порт