Посадовців філії Миколаївської філії Адміністрації морських портів України викрили на привласненні майже мільйона держкоштів

Сьогодні, 28 жовтня, слідчі слідчого управління під процесуальним керівництвом обласної прокуратури та за оперативним супроводом співробітників Управління стратегічних розслідувань в Миколаївській області ДСР НПУ повідомили про підозру трьом керівникам структурних підрозділів Миколаївської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України», двоє 45-ти та один 57-ми років, серед них діючий депутат районної ради, у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб в особливо великому розмірі (ч. 5 ст. 191 КК України).

Слідством встановлено, що в період з 2017 по 2019 роки посадовці організували фіктивне працевлаштування до філії ряду осіб й безпідставне нарахування їм заробітної платні та інших виплат на загальну суму 928451 грн., які привласнювали собі та розпоряджались на власний розсуд.

На даний час триваю слідчі дії та вирішується питання про обрання фігурантам запобіжного заходу. Санкція інкримінованої статті передбачає до дванадцяти років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.