ДП «МТП «Чорноморськ» прийняв для обробки контейнерне судно

Сьогодні біля третього причалу контейнерного терміналу відшвартувалося судно-контейнеровоз «ARTENOS» (дедвейтом 33805 тон, довжина – 207,29 м, ширина – 29.8 м, висота борту – 16.4 м, осадка – 11.42 м). Це перше у 2020 році судно з контейнерним вантажем, яке прийняв державний стивідор.

За інформацією головної диспетчерської ДП «МТП «Чорноморськ», заплановано вивантаження 54 контейнерів та завантаження на судно 22 контейнерів.

Контейнерне судно буде оброблено у денну зміну силами 202 бригади 1-ої ланки контейнерного терміналу (бригадир Бовшик Н., кранівник Матящук В.) ТЕК контейнерного терміналу забезпечує оперативне оформлення вантажних документів на контейнери. Ця робота буде виконана швидко, тому вже сьогодні «ARTENOS» залишить гавань Чорноморського порту достроково.

– Це невеликий обсяг контейнерів і прибуток від цього судозаходу більше отримає ДП «АМПУ» за сплачений судновласником дісбурсмент по портовим зборам, ніж наш державний стивідор за перевалку, – каже директор ДП «МТП «Чорноморськ» Олександр Попов. –  Але сама подія обробки контейнерного судна на контейнерному терміналі символічна і важлива для порту та для професійного колективу контейнерного терміналу. Як «контейнерник», працюючи в лінії Maersk, я теж добре пам’ятаю робочий шум складських RTG та гуркіт спредерів на кранах під час вантажних робіт, коли контейнерний термінал працював на межі своєї потужності. Я також добре пам’ятаю і те, як все закінчилося в 2015 році. Зараз менеджмент державного стивідора докладає максимум зусиль для того, щоб судозаходи контейнеровозів та їх обробка на контейнерному терміналі ДП «МТП «Чорноморськ» були поновлені і стали постійними.

Також, користуючись нагодою, від імені високопрофесійного колективу порту, Олександр Попов запрошує клієнтів, контейнерних термінальних операторів,  контейнерні лінії та їх українських агентів до співпраці на контейнерному терміналі ДП «Морський торгівельний порт «Чорноморськ», який готовий надати повний комплекс інтермодальних послуг зі своєї контейнерної спеціалізації та може конкурувати серед інших чотирьох українських контейнерних терміналів.

Повідомляє Чорноморський морський порт