Сім ветеранів ДП «МТП «Чорноморськ» отримають житло у відомчих гуртожитках

Сьогодні відбулося вручення виписок із протоколу на отримання житла сім’ям семи ветеранів ДП «МТП «Чорноморьк».

За словами директора держпідприємства Олександра Попова, портовики отримують житло вперше за багато років.

– Це працівники, які відпрацювали на підприємстві більше 20 років, є ветеранами порту та стояли у черзі на житло, – каже Олександр Попов. – Деякі з наших працівників мають дітей-воїнів АТО, деякі самі являються учасниками бойових дій. Сьогодні вони отримали поки що виписки із протоколу засідання житлово-побутової комісії ДП «МТП «Чорноморськ», на якій і було прийнято рішення про передачу семи кімнат нашим ветеранам порту відповідно до їхніх заяв, які були написані у 2019-2020 роках. Цим сім’ям виділені кімнати у гуртожитку №5.

Як відомо, три гуртожитки, які наразі знаходяться на балансі ДП «МТП «Чорноморськ», заплановано передати у комунальну власність міста Чорноморськ. Аби процес був запущений, 19 червня 2020 року Чорноморська міська рада ухвалила рішення «Про створення комісії для здійснення заходів щодо безоплатного прийняття об’єктів права державної власності, які перебувають на балансі державного підприємства «Морський торговельний порт «Чорноморськ». Однак, попри прийняте рішення міськради, виконавчий комітет досі не затвердив склад цієї комісії, яка повинна дати старт підготовчій роботі щодо передачі гуртожитків до комунальної власності міста. Олександр Попов відзначив, що це має стати важливим кроком, адже після передачі, мешканці відомчого житла отримають право його приватизувати, згідно Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків».

Отже, виписки із протоколу про надання житла у гуртожитку №5 по вулиці Пароквій, 20-А отримали:

Красюк Олена Михайлівна – відділ побуту

Драган Володимир Михайлович – водій автобази

Іванов Іван Іванович – докер 4-го терміналу

Теймуров Ракиф Ахмедали Огли – водій автобази

Штембуляк Руслан Андрійович – докер-механізатор БВМ

Конєва Катерина Григорівна – повар (1 термінал)

Притула Олександр Іванович – водій автобази

Як пояснив начальник-соціально-побутової служби Річард Алєксєєв, наступними кроками стануть укладання договору найму з видачею відповідних ордерів, а після повного звільнення кімнат соціально-побутовою службою, можна буде заселятися. На все це планується витратити один місяць.

Довідка: згідно із колективним договором, ветеранами порту є працівники підприємства, які відпрацювали в порту 20 років.

Повідомляє Чорноморський морський порт