На Раді морського порту Чорноморськ погодили актуалізований проект Плану розвитку порту
26 жовтня відбулось чергове засідання Ради морського порту Чорноморськ. З огляду на особливу ситуацію, пов’язану з коронавірусом, нарада вже втретє відбулась в форматі онлайн-конференції, з дотриманням обов’язкових протиепідемічних обмежень.

Загалом у заході взяли участь 19 членів цього дорадчо-консультаційного органу.
Нагадаємо, на попередньому засіданні Голова Ради порту, начальник Чорноморської філії ДП «АМПУ» Олександр Басюк проінформував присутніх, що з метою формування єдиного підходу та зважаючи на практичний досвід реалізації заходів Планів розвитку протягом 2014-2019 років, Наказом ДП «АМПУ» від 24.06.2020 №166/10 затверджений Порядок складання, затвердження та контролю виконання планів розвитку морських портів України на коротко- (5 років), середньо- (10 років) та довгострокову (25 років) перспективу (далі – Порядок). У зв’язку з цим, під час попереднього засідання 28 серпня поточного року Члени Ради порту домовились про коригування діючого Плану розвитку порту, затвердженого у 2014 році.
Відповідно до зазначеного Наказу, Чорноморською філією ДП «АМПУ» був підготовлений оновлений проект Плану розвитку морського порту Чорноморськ на основі пропозицій членів Ради порту.
За підсумками засідання Ради порту його учасники розглянули та одноголосно погодили актуалізований проект Плану розвитку морського порту Іллічівськ (Чорноморськ) на коротко- (5 років), середньо- (10 років) та довгострокову (25 років) перспективу. Далі цей документ буде направлений на затвердження до державного підприємства «Адміністрація морських портів України». Фінальний крок – погодження Плану розвитку порту Міністерством інфраструктури України.