На житловому масиві Таромське у Дніпрі «з нуля» побудували дві амбулаторії. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.
«Як одна з найбільших областей України ми успішно співпрацюємо з Міжнародним банком реконструкції і розвитку. На умовах партнерства зводимо у регіоні сучасні амбулаторії. Серед них – два медзаклади в мікрорайоні Таромське. Нині тут повністю завершені будівельні роботи, – зазначив очільник області Олександр Бондаренко. – В наступному році продовжимо цю програму. Зробимо акцент на розбудові медичної інфраструктури. Осучаснюватимемо лікарні, щоб кожен мешканець області міг отримати якісні медичні послуги».

Обидві будівлі звели лише за півроку. Кожна – близько 340 кв м зі світлими приміщеннями, окремими оглядовими, процедурними, кабінетами щеплень, ізоляторами та кімнатами для збору аналізів.

У кожній амбулаторії є гардероб, санвузол та душова для персоналу, санітарні кімнати для відвідувачів, обладнані з урахуванням потреб людей з інвалідністю.

В амбулаторіях залишилося встановити меблі та обладнання. Після відкриття там прийматимуть сімейні лікарі. Кожен зможе охопити понад 40 пацієнтів за зміну.

Новозбудовані медзаклади стануть частиною Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги №12