Турецька делегація уклала меморандум з «Зоря»-«Машпроект»

Турецька делегації відвідала ДП «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект» та уклала меморандум про партнерство.

Про це повідомляє ДП «УКРОБОРОНПРОМ»

Представники турецької компанії LODOS Propulsion Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş. на чолі з Халуком Байрактаром оглянули виробничі потужності та можливості «Зорі».

За результатами візиту сторони уклали меморандум, що закріплює спільний намір всебічно поглиблювати взаємовигідні відносини.

Додатково сторони обговорили перспективи співпраці у сфері виробництва та поставки продукції цивільного та військового призначення, а також потенційних спільних проєктів.

Відзначається, що підписання меморандуму із турецькою компанією може відкрити нові можливості для розвитку та залучення інвестицій для державного підприємства «Зоря»-«Машпроект».

Співпраця

Нагадаємо, у поточному році відбулося щонайменше 3 офіційних візити представників Концерну до Туреччини, а також понад десяток інших зустрічей.

У травні минулого року «Укроборонпром» підписав Меморандум із представниками корпорації Міноборони Туреччини ASFAT, яка об’єднує 30 державних оборонних та суднобудівних підприємств.

Документ визначив принципи експорту продукції українського оборонно-промислового комплексу до Туреччини, а також – трансферу технологій з розробки та створення високоточного озброєння.

Турецька делегація на ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект». Жовтень 2020. Фото: «УКРОБОРОНПРОМ»