Будь-яка реорганізація на Укрзалізниці здійснюватиметься з дотриманням прав працівників, має на меті покращення умов їх роботи. Зміни в структурі, реструктуризація локомотивного господарства та зміни у підпорядкуванні структурних підрозділів, зокрема депо, мають бути логічними та ґрунтуватись на економічної доцільності. Про це заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій, сьогодні 23 жовтня 2020 року.

Міністр інфраструктури відзначив, що особливу увагу необхідно приділити умовам роботи працівників Донецької залізниці. «Для очільника Укрзалізниці були визначні чіткі завдання, головним з яких є покращення умов роботи базових співробітників – машиністів, провідників, інших залізничників. В жодному разі не йдеться про звільнення цих працівників», – наголосив Владислав Криклій.

Нагадаємо, цього літа Міністр інфраструктури поставив низку важливих завдань перед новим очільником Укрзалізниці Володимиром Жмаком. Серед них – переформатування команди та подолання корупції, розробка антикризової програми, що дозволить повернутись до докризових фінансових показників компанії, проведення структурної реформи та розподіл компанії за 3-ма вертикалями, оптимізація діяльності та покращення умов праці машиністів, провідників, інших залізничників, а також поліпшення сервісу пасажирських перевезень, цифровізація процесів і впровадження нових технологій.