Галузева дискусійна платформа Ukrainian Ports Forum отримала державне свідоцтво на власний бренд

Адміністрація морських портів України отримала Свідоцтво на патентований знак для товарів і послуг Ukrainian Ports Forum. Відповідний документ по заявці ДП «АМПУ» видав Український інститут інтелектуальної власності (Укрпатент).

Ukrainian Ports Forum проводиться ДП «Адміністрація морських портів України» з 2018 року і є однією з найбільш представницьких платформ формування стратегії розвитку морської транспортної галузі нашої держави. Підчас форуму відбувається узгодження позицій державного і приватного менеджменту у питаннях вирішення актуальних проблем галузі. Окрім цього, участь у заходах UPF великої кількості представників іноземних компаній дає суб’єктам вітчизняного портового бізнесу реальний шанс розширити свої горизонти міжнародного співробітництва.

Зазвичай Ukrainian Ports Forum проводиться в рамках Міжнародного транспортного тижня, який традиційно відбувається в кінці травня у Одесі.

– У 2019 році Форум зібрав понад 600 учасників,— зазначає керівник ДП «АМПУ» Олександр Голодницький. – Окрім топ-менеджерів портового співтовариства і суміжних галузей, це високопосадовці Кабінету Міністрів і зокрема Міністерства інфраструктури, народні депутати – члени профільного транспортного комітету Верховної Ради, представники міжнародних організацій — Міжнародної морської організації (ІМО), Європейської організації морських портів (ESPO), Міжнародної асоціації портів і гаваней (IAPH), міжнародних фінансових інститутів, дипломатичних місій і так далі. Що важливо, форум використовують для просування свого бізнесу великі промислові, трейдингові і транспортні копорації, як вітчизняні, так і зарубіжні. Серед інших можна назвати таких потужних гравців на ринку, як ArcelorMittal, Cosco Shipping, Bunge, HHLA, Cofco Agri, Nibulon, Kernel, Louis Dreyfus, Posco International… Безумовно реєстрація бренду Ukrainian Ports Forum підніме статус Форуму в очах перелічених фундацій і компаній і сприятиме укріпленню авторитету України на міжнародному ринку логістики і морських перевезень.

Як підкреслив далі О. Голодницький, реєстрація знаку Ukrainian Ports Forum за державним підприємством, яким є Адміністрація морських портів України, дає організаторам форуму дієвий інструмент для виокремлення національної дискусійної платформи з-поміж інших аналогічних заходів, де обговорюються проблеми розвитку морегосподарчого комплексу.

На жаль, у зв’язку з пандемією коронавірусу, проведення UPF-2020 у звичному форматі було скасоване (перенесено на 2021 р.). Водночас організатори Форуму рішучі у своїх намірах просувати зареєстрований бренд протягом наступних років.