У середу, 21 жовтня, Кабінет Міністрів України на черговому засіданні підтримав комплекс рішень, спрямованих на розв’язанні проблем Херсонської області.

«І я, і Президент, і члени нашої урядової команди не так давно відвідували Херсонщину і за результатами цих візитів були сформовані найбільш актуальні проблеми та шляхи їх розв’язання. Сьогодні ми ухвалюємо 6 рішень, які дадуть змогу зняти частину цих питань», — повідомив Глава Уряду.

Зокрема, Кабінет Міністрів затвердив план заходів щодо реалізації Стратегії зрошення та дренажу в Україні на період до 2030 року.

«Починаємо з аудиту та інвентаризації всієї системи зрошення й робимо це вже цього року. Щоб на наступний сезон ми не розводили руками, як це завжди було до цього. План дій є, політична воля є та увага до проблеми є. Чекаємо на ефективну реалізацію і від місцевої влади, і від профільних відповідальних міністерств», — зазначив Денис Шмигаль.

Також Уряд затвердив Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету обласному бюджету Херсонської області на будівництво шляхопроводу по просп. Адмірала Сенявіна — вул. Залаегерсег у м. Херсоні. 

«Учора Президент говорив про те, що у нас десятки об’єктів дуже важливої інфраструктури за роки незалежності стоять недобудованими. І це триває десятиріччями. Цей шляхопровід один із таких об’єктів, але в наступному році ми його завершимо. Тому від обласної адміністрації попрошу забезпечити контроль за швидкістю та якістю виконання робіт», — наголосив Прем’єр-міністр.

Крім того, для реалізації проекту з облаштування сервісного хабу на КПВВ Чонгар, Уряд ухвалив рішення, яким контрольно-пропускний пункт передається у власність Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

«Це дасть змогу пришвидшити всі роботи з облаштування, зокрема завдяки підтримці бізнесу. Ми вже не раз говорили, і Президент ставив таке завдання, щоб усі КПВВ і на адмінмежі з Кримом, і на Донбасі були облаштовані за найвищими стандартами», — зазначив Денис Шмигаль.

Під час засідання Кабінету Міністрів у режимі відеозв’язку були присутні представники Херсонської обласної державної адміністрації. Денис Шмигаль висловив впевненість, що така практика комплексного розв’язання регіональних питань стане традицією на засіданнях Уряду.

Уряд ухвалив комплекс рішень для розв’язання проблем Херсонської області