Катери ВМСУ тренувалися з есмінцем Британії

Катерна тактична група ВМС ЗСУ та есмінець HMS «Dragon» D35 Великої Британії разом відпрацювали тактичне маневрування в морі.

Про це повідомляє інформаційне агентство АрміяInform.

В акваторії Чорного моря група катерів Військово-морських сил України разом з есмінцем ВМС Великої Британії Dragon провели спільні тренування типу PASSEX.

Зазначається, що метою тренування було вдосконалення майстерності та обмін досвідом між командами кораблів держав-членів та партнерів НАТО.

До навчань залучилися катери типу «Гюрза» та «Айленд», а також вертоліт Мі-14 морської авіаційної бригади ВМС ЗС України.

Під час виконання спільних маневрів у відкритому морі кораблі та катери держав-учасниць навчання відпрацювали низку завдань з підвищення взаємосумісності.

Зокрема корабельно-катерною групою на переході морем було відпрацьовано тактичне маневрування, тренування зі зв’язку, протиповітряну оборону, відбиття ударів противника тощо.

«Хоча ми доволі часто беремо участь у тренування типу PASSEX, але кожного разу це дозволяє вдосконалити майстерність екіпажу, відпрацьовувати команди англійською мовою та спільні дії відповідно до стандартів НАТО» – поділився враженнями штурман вертольота Мі-14 старший лейтенант Андрій Нищенко.

По завершенню тренувань було сформовано похідний ордер кораблів та здійснено фотографування похідного ордену (PHOTEX).