Віцепрем’єр-міністр Олег Уруський здійснив візит на ДП «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроєкт»

Віцепрем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, перебуваючи з робочою поїздкою в Одеській та Миколаївській областях, відвідав низку підприємств оборонної галузі.

Так, на Одещині Віцепрем’єр-міністр ознайомився із потужностями ДП «Одеський авіаційний завод», де йому було презентовано план подальшого розвитку підприємства. Цей завод володіє необхідним потенціалом для проведення ремонту та модернізації літаків, авіаційних двигунів та агрегатів. Водночас існує потреба у завантаженості заводу замовленнями як з боку українських, так й іноземних замовників, йдеться в повідомленні на Урядовому порталі.

«Україна – авіаційна країна, а тому питання розвитку підприємств цієї галузі є одним із пріоритетних напрямів роботи новоствореного Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості», – наголосив під час відвідання заводу Олег Уруський.

Також Віцепрем’єр-міністр відвідав компанію «Телекарт-Прилад», де було продемонстровано низку власних розробок, зокрема пункти управління, елементи автоматизованої системи управління військами, засоби зв’язку, а також окремі складові екіпірування «солдата майбутнього». Окремо було презентовано напрацювання ізраїльської компанії ElbitSystems, яка займається розробкою та модернізацією різних видів озброєння.

Під час перебування в Миколаївській області Олег Уруський здійснив візит на ДП «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроєкт», одне з небагатьох у світі підприємств, яке виробляє потужні газотурбінні силові установки та двигуни, що використовуються на бойових кораблях, у газотранспортній галузі та енергетиці. Продукція підприємства відома далеко за межами країни.

Віцепрем’єр-міністр ознайомився з основними зразками продукції «Зоря»-«Машпроєкт», ходом виробничого процесу та  технологічними можливостями.

«Україна має в своєму арсеналі унікальне підприємство, яке здатне за належної уваги та підтримки з боку держави значно наростити випуск власної продукції у газотурбобудуванні та виробництві силових установок і двигунів як для споживачів в Україні, так і за кордоном», – наголосив Олег Уруський під час відвідування ДП «НВКГ «Зоря»-«Машпроєкт».