8-9 жовтня 2020 року Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, перебуваючи з робочою поїздкою в Одеській та Миколаївській областях, відвідав низку підприємств оборонної галузі.

Так, на Одещині Віце-прем’єр-міністр ознайомився із потужностями ДП “Одеський авіаційний завод”, де йому було презентовано план подальшого розвитку підприємства. Даний завод володіє необхідним потенціалом для проведення ремонту та модернізації літаків, авіаційних двигунів та агрегатів. Водночас існує потреба у завантаженості заводу замовленнями як з боку українських, так і іноземних замовників.

“Україна – авіаційна країна, а тому питання розвитку підприємств даної галузі є одним з пріоритетних напрямів роботи новоствореного Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості”, – наголосив під час відвідання заводу Олег Уруський.

Також Віце-прем’єр-міністр відвідав компанію “Телекарт-Прилад”, де було продемонстровано низку власних розробок, в тому числі пункти управління, елементи автоматизованої системи управління військами, засоби зв’язку, а також окремі складові екіпірування “солдата майбутнього”. Окремо було презентовано наробки ізраїльської компанії «Elbit Systems», яка займається розробкою та модернізацією різних видів озброєння.

Під час перебування в Миколаївській області Олег Уруський здійснив візит на ДП “Науково-виробничий комплекс газотурбобудування “Зоря”-“Машпроект”, одне з небагатьох у світі підприємств, яке виробляє потужні газотурбінні силові установки та двигуни, що використовуються на бойових кораблях, у газотранспортній галузі та енергетиці. Продукція підприємства відома далеко за межами країни.

Віце-прем’єр-міністр ознайомився з основними зразками продукції “Зоря”-“Машпроект”, ходом виробничого процесу та існуючими технологічними можливостями.

“Україна має в своєму арсеналі унікальне підприємство, яке здатне за належної уваги та підтримки з боку держави значно наростити випуск власної продукції у газотурбобудуванні та виробництві силових установок і двигунів як для споживачів в Україні, так і за кордоном”, – наголосив Олег Уруський під час відвідування ДП “НВКГ “Зоря”-“Машпроект”.

Віце-прем’єр-міністр Олег Уруський відвідав низку оборонних підприємств в Одеській та Миколаївській областях Віце-прем’єр-міністр Олег Уруський відвідав низку оборонних підприємств в Одеській та Миколаївській областях Віце-прем’єр-міністр Олег Уруський відвідав низку оборонних підприємств в Одеській та Миколаївській областях Віце-прем’єр-міністр Олег Уруський відвідав низку оборонних підприємств в Одеській та Миколаївській областях