Сьогодні, 6 жовтня, Міністр у справах ветеранів України Сергій Бессараб зустрівся з Представницею ООН Жінки в Україні Ерікою Квапіловою.

Сергій Бессараб привітав Еріку Квапілову з початком її місії в Україні та зазначив, що цілі ООН Жінки та Мінветеранів є спільними – це дотримання рівних прав та можливостей чоловіків і жінок для досягнення гендерної рівності та впровадження гендерного компонента в державну політику щодо ветеранів.

Одним з інструментів реалізації зазначеного є залучення до складу Міністерства національної консультантки з гендерних питань ООН Жінки Андріани Арехти.

За словами Міністра у справах ветеранів, протягом 6 років російсько-української війни, кількість ветеранок склала близько 16 тисяч і продовжує зростати.

«Найбільше уваги сьогодні потребують родини загиблих воїнів та вдови, що самостійно виховують своїх дітей, тому одним з важливих завдань, над яким нині працює Мінветеранів – побудова ефективної системи, яка забезпечувала б належне вирішення соціальних питань ветеранок та родин загиблих», – підкреслив Сергій Бессараб.

Міністр також поінформував Еріку Квапілову про зацікавленість відомства в отриманні результатів досліджень, що проводяться Представництвом ООН в Україні з питань проблематики жінок, а також запропонував звернути більше уваги на неурядові жіночі громадські організації, які надзвичайно багато працюють над вирішанням проблем ветеранів.

Своєю чергою Представниця ООН Жінки в Україні Еріка Квапілова підкреслила, що захист прав жінок-ветеранок важливий напрямок в роботі організації та запевнила в готовності до подальшого поглиблення співпраці.