Миколаївський суднобудівний завод достроково відновив протидиверсійний катер ВМС “Гола Пристань”

Державне підприємство “Миколаївський суднобудівний завод”, що входить до державного концерну “Укроборонпром”, достроково закінчив ремонт протидиверсійного катеру Військово-Морських Сил Збройних Сил України “Гола Пристань”.

“Ми інтенсивно працювали і змогли закінчити усі роботи на місяць раніше запланованого. “Гола Пристань” успішно здійснила ходові випробування та вже передана замовнику”, – повідомив директор “Миколаївського суднобудівного заводу” Валерій Калашніков.

Протидиверсійний катер “Гола Пристань” (Р241) зайшов до акваторії Миколаївського суднобудівного заводу для виконання планового ремонту наприкінці липня 2020 року. За два місяці роботи фахівці підприємства відновили конструкції та зовнішню обшивку корпусу, здійснили його фарбування, відремонтували гвинто-стерновий комплекс та валопровід, системи головного двигуна та дизель-генераторів, електромеханічну системи тощо.

Нагадаємо, від початку року на підприємстві вже відремонтували та передали державним замовникам малі броньовані артилерійські катери “Вишгород”, “Нікополь” та “Аккерман”, а також десантний катер “Сватове”. Наразі тривають роботи з відновлення МБАК “Бердянськ” та середнього десантного корабля ВМС ЗСУ “Юрій Олефіренко”. Також фахівці МСЗ здійснюють виїзні докові роботи у м. Маріуполь з ремонту МБАК “Лубни” ВМС ЗСУ.