За результатами ревізій, проведених фахівцями Західного офісу Держаудитслужби у січні ‒ серпні 2020 року, виявлено майже 290 млн грн втрат матеріальних та фінансових ресурсів.

Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад 50 млн грн, зокрема втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених контрольними заходами у попередні роки.

Правоохоронним органам передано матеріали 23 ревізій та перевірок закупівель.

За одержаними матеріалами контрольних заходів правоохоронці розпочали 3 досудові розслідування.

За недотримання законодавства 70 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

З початку року завершено 18 державних фінансових аудитів діяльності суб’єктів господарювання, виконання бюджетних програм, місцевих бюджетів та інвестиційних проєктів, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення чи ризикові операції, що призвели чи можуть призвести до упущення вигод чи непродуктивних витрат на суму понад 406 млн грн, та порушення законодавства, що призвели до втрат на суму понад 3 млн грн фінансових і матеріальних ресурсів.

Об’єктам контролю надано 108 пропозицій для покращання їх фінансового стану. Через належне реагування на рекомендації державних аудиторів відшкодовано втрат фінансових і матеріальних ресурсів, допущених через неефективні управлінські дії, на суму майже 24 млн грн. Від впровадження наданих пропозицій досягнуто економічний ефект на суму понад 60 млн грн.

Чотирнадцять інформацій про результати аудитів та 4 аудиторські звіти надіслано правоохоронним органам.