Маріупольську філію ДП «АМПУ» відвідала делегація Консультативної місії Європейського Союзу
Гості зустрілися з в.о. начальника Адміністрації Маріупольського порту Сергієм Гусаковим та відвідали Маріупольський порт. Під час зустрічі представники місії КМЄС цікавились роботою підприємства, майбутніми планами та інвестиційними проектами.

В свою чергу, експерти місії розповідали про стратегічні напрямки, щодо послідовного реформування сектору цивільної безпеки та обговорили подальше співробітництво з Маріупольською філією ДП «АМПУ». Представництво Консультативної місії Європейського Союзу готово надати допомогу та підтримку стосовно реформування сектору цивільної безпеки, особливо в перехідний період, також вони налаштовані на плідну співпрацю з Адміністрацією Маріупольського порту, яка передбачає проведення спільних навчань, проведення аналізу ризиків, використовуючи досвід європейських колег.
Головний офіс консультативної місії Європейського Союзу знаходиться у місті Київ, в нашому місті також відкрито Представництво КМЄС, офіційні урочисті заходи, присвячені відкриттю, відбудуться цієї п’ятниці.
Під час екскурсії по Маріупольському порту, в.о. начальника Адміністрації порту Сергій Гусаков ознайомив представників місії з інвестиційними проектами та подальшими перспективами розвитку Маріупольського порту.