Державне підприємство «Сервісний центр морського та річкового транспорту» відзначило рік роботи центра обслуговування моряків у Херсоні.

Під час урочистого заходу було підписано Меморандум про співпрацю між Херсонською державною морською академією та ДП «Моррічсервіс». Кращі курсанти академії, запрошені на подію, отримали посвідчення особи моряка в урочистій атмосфері.

Директор «Моррічсервіс» Ірина Костюк  розповіла які послуги надаються сервісними центрами, зазначила, що у Херсоні за рік надано майже 7500 послуг з оформлення документів, та поділилися планами на майбутнє. Подякувала керівництву Херсонській державній морській академії за партнерство.
Ректор ХДМА Василь Чернявський зауважив, що і академія, і «Моррічсервіс» мають спільну мету – підготувати курсантів до майбутньої роботи, забезпечивши необхідними документами.

Підписаний Меморандум передбачає розробку та втілення навчальних та інформаційних програм, курсів та консультацій. Зокрема, на сьогодні, в Херсонському центрі «Моррічсервіс» запроваджено послугу «кадетські години» – визначений час, коли курсанти Херсонської морської академії та коледжу обслуговуються позачергово для отримання посвідчення особи моряка.

Привітав курсантів з отриманням першого паспорта моряка соліст музичного гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк. Побажання та поради пролунали у відео зверненні від Міністра інфраструктури України Владислава Криклія, голови Державної служби морського та річкового транспорту України Сергія Звягінцева та від моряків з різних куточків світу.