З початку поточного року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експерти Держгеокадастру у Запорізькій області прийняли до опрацювання 10 821 проект землеустрою з інших областей, з яких на сьогодні опрацьовано 10 710 робіт. Позитивну оцінку експертів отримали 8 637 проектів (81%), негативну – 2 073 (19%).

За цей період територіальні підрозділи Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області направили на погодження до інших областей 8 714 проектів землеустрою, з яких на сьогодні опрацьовано 8 450. Позитивно оцінено 6 678 проектів (79%), негативно – 1 772 (21%).

В Запорізькій області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 29 осіб.

Довідково

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.