На Софійській площі у м. Києві під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбулися урочистості з нагоди Дня Незалежності України.

Участь у заходах взяли Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, голова Офісу Президента Андрій Єрмак, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, члени Кабінету Міністрів, народні депутати та інші поважні гості.

Під час урочистостей військові почесної варти у супроводі державного гімну підняли над Софійською площею синьо-жовтий стяг. Також відбулася церемонія вручення державних нагород України.

Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України