Від початку 2020 року фахівці органів Держгеокадастру у Вінницькій області спрямували до місцевих бюджетів регіону 2 млн 627 тис. грн за надані громадянам адміністративні послуги з ведення Державного земельного кадастру. Найбільші надходження коштів – 2 млн 478 тис. грн – бюджети отримали за надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори видали майже 24 тис. таких документів.

Загалом з початку року фахівці Держгеокадастру Вінниччини надали громадянам 149 тис. адміністративних послуг з ведення Державного земельного кадастру. Переважну більшість з них – 124 тис., або 83% від загальної кількості, громадяни отримали на безоплатній основі. Найпопулярнішими серед них були запити щодо державної реєстрації земельної ділянки – понад 48 тис., а також надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки – 48 тис. послуг.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.