“Економічна правда” спростувала інформацію щодо нерухомості в.о голови Адміністрації морпортів Голодницького та його дружини

Економічна правда спростовує інформацію щодо незадекларованої закордонної нерухомості в.о голови АМПУ Олександра Голодницького та його дружини Алли Мельохіної, яка була напередодні оприлюднена на сайті видання.

Раніше з посиланням на документи, які опинились у розпорядженні ЕП, повідомлялось, що керівник АМПУ та його дружина володіють  нерухомістю у Німеччині на понад 400 тисяч євро, про яку не вказали у декларації.

Після додаткової перевірки виявилось, що ці документи були недостовірними. 

Ми спростовуємо цю інформацію та перепрошуємо за незручності, до яких це могло призвести.

Що було в новині? 

В новині зазначалось, що станом на березень 2018-го року Голодницький володіє квартирою у Дюссельдорфі вартістю у 230 тисяч євро, а його дружина володіє нерухомістю двома будинками у Мюнхені вартістю в 198 тисяч євро. Відповідна інформація містилась у документі, який виявився недостовірним.

В усіх поданих з 2017-го року деклараціях подружжя закордонна нерухомість вказана не була, що і стало причиною для написання новини. 

Відповідно до задекларованих даних, подружжя володіє 4 квартирами у Миколаєві загальною площею в 209 кв.м та однією у Києві із площею 77 кв.м, а також земельною ділянкою у курортному селі Покровка площею в 1000 кв.м.