Заключний пресбрифінг навчання «Сі Бриз – 2020» відбувся у телефонному режимі

Вчора, 27 липня, у телефонному режимі відбувся заключний пресбрифінг навчання «Сі Бриз – 2020».

Під час брифінгу учасники підбили підсумки навчання та відповіли на питання журналістів. Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Спікери підкреслили, що незважаючи на зміну формату навчання на безконтактну форму, незмінною залишилася головна мета – підвищення безпеки в Чорноморському регіоні. Як зазначив керівник навчання «Сі Бриз – 2020» з української сторони капітан 1 рангу Олексій Доскато, командири, штаби і екіпажі продемонстрували злагоджені дії з неухильним дотриманням норм міжнародного морського права.

– Ми успішно відпрацювали навчання з тактичного маневрування, ведення протичовнової, протиповітряної та протикорабельної оборони з виконанням практичних артилерійських стрільб, пошуку та рятуванню на морі та операції з перехоплення, поповнення запасів в морі, – підкреслив керівник навчання з української сторони.

Під час брифінгу наголосили, що Військово-Морські Сили отримали актуальний досвід інтерактивного планування і управління багатонаціональними силами, що засвідчило високий рівень взаємодії і сумісності з іноземними партнерами.

Загалом, корабельно-катерними групами відпрацьовано більше 90-та корабельних бойових навчань. Загальна кількість пройдених міль наближається до півтори тисячі. Авіацією виконано близько 40-ка польотів з загальним часом в повітрі більше 43 годин. Сторони подякували одна одній за роботу і попрощалися до наступного «Сі Бризу», який почнуть планувати вже восени цього року.