З 1 липня функціонує онлайн-кабінет члена Ради морського порту

Ситуація з поширенням COVID-19 вносить корективи у формат засідань рад портів. Так, за результатами І кварталу було ініційовано проведення таких зустрічей портової спільноти всіх 13 морських портів в режимі онлайн-конференцій.

Для отримання інформації суб’єктами господарювання через додатковий канал комунікації і як продовження тренду на цифровізацію, ДП «АМПУ» ініційовано створення онлайн-кабінету члена Ради морського порту, який доступний за адресою:https://port-council.od.ua або на головній сторінці веб-сайту ДП «АМПУ».

Метою створення Кабінету є спрощення комунікації між членами Ради та адміністрацією морського порту задля підвищення ефективності функціонування порту.

Кабінет дозволяє:

– залишати пропозиції та проблемні питання щодо функціонування порту;

– ознайомлюватися з пропозиціями інших членів ради порту;

– відслідковувати графік проведення засідань ради порту;

– ознайомлюватися із нормативними документами та протоколами попередніх засідань рад морських портів.

Проблемні питання та пропозиції, подані до Кабінету членами Ради порту, вносяться до реєстру з одночасним призначенням з боку адміністрації відповідного морського порту особи, відповідальної за опрацювання, і будуть моніторитися, в тому числі, при проведені засідань Ради порту.

Вказана ініціатива дозволить підвищити прозорість, покращити взаємодію між АМПУ та стейкхолдерами, та сприятиме ефективності функціонування порту. Для реєстрації суб’єктів – членів Ради порту необхідно звернутися до секретаря Ради порту.

 

Довідково:

Відповідно до ст.18 Закону України «Про морські порти України» —у межах морського порту функціонують суб’єкти господарювання усіх форм власності, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням суден, пасажирів, вантажів, та підприємства, продукція та/або сировина яких транспортується територією та акваторією порту.

У морському порту утворюється Рада морського порту (Рада порту) — постійно діючий дорадчо-консультаційний орган, основним завданням якого є координація питань, пов’язаних із розвитком та функціонуванням морського порту.

До складу Ради порту входять начальник та капітан морського порту, представники власників (користувачів) морських терміналів, стивідорних компаній, інших суб’єктів господарювання, що надають послуги у морському порту. Раду порту очолює начальник морського порту, який забезпечує організацію її роботи.

Рада порту розглядає зміни та доповнення до плану розвитку порту, зводу звичаїв морського порту та постанов по порту і приймає відповідне рішення щодо доцільності їх внесення.

Port Council Cabinet