Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 1 липня ухвалив рішення про виділення коштів на придбання житла для українських військових та їхніх родин.

Як зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, допомогу від держави отримають військовослужбовці, які брали участь у відсічі збройній агресії на Донбасі та отримали поранення.

За словами очільника Уряду, рішення передбачає виділення 305 млн гривень, які підуть на те, аби забезпечити квартирами та будинками майже 300 військових та їхні родини.

«Ці люди захищали нашу незалежність та територіальну цілісність. Наші військові – це наші герої, а тому ми як Уряд та суспільство маємо віддавати їм належну шану, в тому числі створювати гідні умови для проживання та роботи. Це дуже важливо, аби наші хлопці та дівчата на передовій бачили та розуміли, що держава тут на мирній землі, підставляє плече і допомагає їм та їхнім родинам. І тому наше рішення сьогодні – воно не тільки про соціальні зобов’язання, а воно також про національну безпеку нашої країни», – заявив Денис Шмигаль.

Користуючись нагодою, Прем’єр-міністр також нагадав, що 5 липня виповнюється 6 років, коли українські військові звільнили від проросійських бойовиків міста Слов’янськ, Краматорськ, Дружківку та Костянтинівку. «Дякую українським військовим та всім тим, хто віддав свої життя за мирне небо над головою. Дякую всім українським військовим, які захищають нашу країну», – заявив Денис Шмигаль.

Денис Шмигаль: Уряд виділив кошти на житло військовим, які були поранені на Донбасі