Доплати від держави за травень отримали 888 медиків Дніпропетровщини

Працівники медзакладів Дніпропетровської області отримують доплати від держави за допомогу пацієнтам із COVID-19. У травні гроші вже надійшли 888 фахівцям Обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф, мобільних бригад та лікарень. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.
«За напружену роботу у період пандемії щомісяця заохочуємо медиків обласними преміями. А ще вони отримують доплати від держави, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Вже стартували виплати від НСЗУ за травень. Їх здійснюють відповідно до договорів, укладених медустановами з Національною службою охорони здоров’я України. Максимально можливий розмір доплат – до 300% до посадового окладу фахівця. Скільки отримає конкретний медпрацівник, вирішує керівник закладу».
Доплати за травень вже отримали 309 працівників «швидких», 19 – мобільних бригад, 560 – стаціонарів. Зокрема, гроші надійшли фахівцям лікарень у Дніпрі – №16, №21, дитячої №6, Кривому Розі – №7 та обласної лікарні ім. Мечникова.
Загальна сума доплат – 13,5 млн грн.