Міністр оборони назвав три складові нарощування бойових спроможностей ВМС ЗС України за стандартами НАТО

 Міністр оборони України Андрій Таран, під час виступу з нагоди призначення на посаду нового командувача ВМС в Одесі, наголосив на необхідності зосередження особливої уваги на нарощуванні бойових спроможностей наших військово-морських сил у повній відповідності до стандартів НАТО й  до схвалених Президентом напрямків. Зокрема, за його словами, це три складові.

 “Перша складова — це забезпечення сучасним корабельним складом з ракетним озброєнням, авіацією, береговими ракетними комплексами, засобами бойового забезпечення та радіоелектронної боротьби. Друга — створення інтегрованої системи висвітлення обстановки та розвідки у ближній морській зоні, систем управління та систем висвітлення підводної обстановки. Третя — це розбудова сучасної системи базування — як на Чорному, так і на Азовському морях. У Міністерстві оборони буде зроблено все необхідне, аби цю програму було реалізовано на практиці”, — зазначив Міністр оборони.

Андрій Таран також повідомив, що на сьогодні в оборонному відомстві ведуться переговори з іноземними партнерами щодо необхідності надання допомоги та сприяння у втіленні згаданих планів в життя.

“Ці переговори я проводив під час моїх нещодавніх візитів до Берліна та Парижа і отримав запевнення іноземних партнерів у підтримці наших прагнень розвивати флот”, — додав Андрій Таран.