Від початку року фахівці землевпорядної служби Херсонщини сформували понад 33,2 тис. витягів із нормативної грошової оцінки земель

Від початку 2020 року працівники структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області отримали від фізичних та юридичних осіб 34 023 заяви щодо надання витягу з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. За 5 місяців фахівці опрацювали 98,6% звернень та сформували 33 214 витягів, найбільше з яких – щодо земельних ділянок, розташованих на території Горностаївського (5 810), Генічеського (3 661) та Білозерського (2 808) районів.

Замовники витягів все частіше надають перевагу зверненням онлайн – з початку року таких звернень надійшло 28 370, через Центри надання адміністративних послуг – 5 653.

Довідково

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.