Міжвідомча комісія з питань державних інвестиційних проектів розглянула нові проекти на 2021 рік

4 червня відбулося засідання Міжвідомчої комісії, на якому розпочалася робота над визначенням проектів, що претендують на отримання державних інвестицій.

Всього до участі у відборі допущено 56 проекти, з них: 44 – перехідні, тобто відібрані у попередніх роках та 12 нових проектів.

З огляду на значну кількість пропозицій, на цьому засіданні було розглянуто лише нові державні інвестиційні проекти у сферах охорони здоров’я (5 проектів), культури (1 проект), освіти (2 проекти), функціонування органів державної влади ( 1 проект) та виробництва ракетно-космічної техніки ( 2 проекти).

“Питання державного інвестування – надзвичайно важливе та актуальне. Під час реалізації державних інвестиційних проектів зберігаються існуючі та створюються нові робочі місця, що є одним із пріоритетних завдань Уряду для покращення економічної ситуації в країні”, – зазначив Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Дядюра.

Довідково

Згідно з Постановою КМУ від 22.07.2015 № 571 “Деякі питання управління державними інвестиціями” державні інвестиційні проекти, які претендують на державне фінансування, визначаються та проходять оцінку за новою, прозорою процедурою, що передбачає прийняття рішень щодо проектів колегіально Міжвідомчою комісією з питань державних інвестиційних проектів. До її складу входять як представники Уряду, так і представники Бюджетного комітету Верховної Ради України.