Уряд призначив заступника Міністра оборони з цифрової трансформації

Заступником Міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) став Юлій Гере. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду.

“Це новий рівень менеджменту реалізації державної політики. CDTO координуватимуть цифрову трансформацію у профільній сфері. Вони не лише займатимуться цифровізацією державних послуг, а зможуть докорінно змінити систему та процеси усередині міністерств”, – прокоментував Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

CDTO визначатимуть стратегію та пріоритети, займатимуться електронними реєстрами, процесами та послугами. Також проводитимуть аудити інформаційних систем та державних реєстрів. Визначатимуть пріоритетні послуги для першочергової цифровізації та будуть оптимізувати вже наявні. Крім того, до головних функцій CDTO входитиме контроль та реалізація кібербезпеки та захисту інформації. 

Одне з перших завдань CDTO – аудит та формування плану цифрової трансформації відповідного міністерства та системи надання адміністративних та публічних послуг, якими опікується відповідне відомство. Тому що CDTO – це не IT-фахівець, а цифровий реформатор із широким баченням галузі.