Олег Немчінов провів нараду з представниками туристичної індустрії

26 травня Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов провів нараду з питання «Український туризм в умовах карантину: виклики та можливості».

В обговоренні взяли участь т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики України Світлана Фоменко, заступник Міністра інфраструктури України Наталія Форсюк, заступник Міністра охорони здоров’я – Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, заступник Міністра закордонних справ України Єгор Божок, заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров, голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів, голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Павло Сушко та представники Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Спочатку присутні ознайомилися із станом туристичної галузі в Україні та світі, обговорили перспективи розвитку виїзного та внутрішнього туризму, а також реформу туристичної галузі.

“Для Уряду є стратегічно важливим розвиток внутрішнього туризму, це має стати пріоритетом  роботи нещодавно створеного агентства. Невідомо коли наші громадяни зможуть безпечно подорожувати за кордон, проте мають чітко розуміти, що по поверненню, імовірно, буде обов’язкова обсервація. Це був перший крок для створення абсолютно нової моделі туристичної галузі. Без сумніву, наша країна має стати туристичною Меккою для європейської спільноти, адже поєднання гір та морів, неперевершених ландшафтних краєвидів та цілющих джерел є унікальним явищем. У недалекому майбутньому ми зможемо говорити не лише про розвиток класичного туризму, а й про спортивний, бізнесовий та медичний”,- зазначив Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов.

Підсумком наради стане напрацювання дорожньої карти по перезапуску внутрішнього туризму та відкриттю України для країн, які є безпечними з точки зору епідемічної ситуації для українців, розвитку внутрішніх перевезень та внутрішніх авіаперельотів. Також буде розроблений портал для відображення рекреаційних можливостей областей.

Олег Немчінов провів нараду з представниками туристичної індустріїОлег Немчінов провів нараду з представниками туристичної індустріїОлег Немчінов провів нараду з представниками туристичної індустрії