МОЗ продовжило добір кандидатів на посаду Голови НСЗУ до 27 травня

Міністерство охорони здоров’я України продовжило добір кандидатів на посаду Голови Національної служби здоров’я України до 27 травня. Таким чином, відомство дає змогу долучитися до конкурсу більшій кількості претендентів. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив під час щоденного брифінгу.

«Рішенням Уряду був оголошений добір на посаду Голови Національної служби здоров’я України починаючи з 22 травня, а кінцевий термін прийняття документів спливає сьогодні о 18 годині. Але ми отримали відповідні прохання від людей, які не встигають подати документи, тому ми продовжили кінцевий термін до середи, 27 травня. Таке продовження дозволено законодавством”, – наголосив Максим Степанов.

За словами Міністра, Національна служба здоров’я України відіграє важливу роль у реформуванні системи охорони здоров’я, оскільки всі кошти на фінансування лікарень і медиків ідуть саме через контракти, укладені НСЗУ.

«Це посада державного службовця категорії «А». Тому всі охочі, які мають відповідний досвід, відповідають вимогам і вважають, що вони здатні керувати такою установою – будь ласка, можете подавати документи», – резюмував Міністр Максим Степанов.