Максим Степанов: Розподіл медичних засобів відбувається, у першу чергу, в регіони, які найбільше потерпають від коронавірусної хвороби

Розподіл усіх засобів індивідуального захисту для медиків та медичного обладнання, який здійснює Міністерство охорони здоров’я, відбувається за чіткими і зрозумілими критеріями. В першу чергу, це регіони, які найбільше потерпають від коронавірусної хвороби.

Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу.

“У нас дуже чіткі і зрозумілі критерії розподілу медичного обладнання і засобів індивідуального захисту. Перш за все, ми відправляємо це в лікарні, які працюють з хворими на COVID-19, в екстрену медичну допомогу, а також в області, які найбільше потерпають від коронавірусної хвороби”, – наголосив Максим Степанов.

За словами Міністра, 22 травня у регіони була доставлена благодійна допомога на суму 500 млн грн. Серед закупок: понад 388 тис. захисних костюмів; 12 мобільних рентгенів; 200 моніторів пацієнтів; 50 ультразвукових мобільних апаратів. “Весь цей вантаж був розподілений у 14 регіонів, які найбільше постраждали від коронавірусу і потребують допомоги. І в мене була можливість особисто переконатися у тому, що вантаж дійшов до адресата під час регіональної поїздки у Чернівецьку область”, – резюмував Міністр Максим Степанов.

Нагадаємо, 21 травня Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов здійснив робочу поїздку до Чернівецької області.