Термінал EVT перевалив 2 млн тонн зернових з початку 2019/2020 маркетингового року

З початку маркетингового року термінал працював з 7 різними культурами. Основні позиції в перевалці займають пшениця (900,8 тис. тонн) і кукурудза (574,5 тис. тонн). Також EVT перевалював ріпак, сою, шрот, ячмінь і горох.

Термінал прийняв під навантаження 81 судно.

Відзначимо, що поточний маркетинговий рік — це перший повний рік роботи для морського термінала EVT. У попередньому сезоні підприємство перевантажило в режимі пусконалагодження майже 0,5 млн тонн вантажів.

«EVT найдинамічніший термінал в Миколаєві, який одночасно нарощує перевалку, збільшує ємності зберігання та довжину причального фронту. Ми розраховуємо в наступному сезоні обробити понад 3 млн тонн — як і прогнозували. Вже зараз готуємося до нового маркетингового року. Фактично у два рази збільшуємо потужності з приймання вантажу з автомобільного та залізничного транспорту, збільшуємо на 150 тис. тонн зберігання і восени хочемо у два рази збільшити потужності відвантаження на судна, коли побудуємо додатковий причал і встановимо другу суднонавантажувальну машину», — підкреслив директор портового оператора «ЄВТ Грейн» Сергій Гунько.

Нагадаємо, що 7 травня відбулося засідання Ради порту Ольвія, на якому в плани розвитку порту на найближчу перспективу внесли проєкт будівництва причалів №3 і №5 терміналів EVT.