НАБУ пропонує кожному відчути себе детективом

З 14 травня усі охочі можуть приміряти роль детектива, зігравши у антикорупційну гру-розслідування «Слідство веде НАБУ».

«Гра створена для студентів-юристів, журналістів-розслідувачів, громадських активістів, які викривають корупцію, а також для молодих слідчих, які розпочинають кар’єру у правоохоронних органах. Для успішного проходження гри необхідно провести низку слідчих дій, зібрати докази, повідомити особі про підозру, скерувати справу до суду», — зазначила Світлана Оліфіра, керівниця Управління зовнішніх комунікацій НАБУ.

Інтерактивний формат та унікальні матеріали курсу допоможуть підвищити знання та навики у викритті незаконних дій чиновників. Ви оціните масштаби розслідування топкорупції, а детективи, юристи й аналітики НАБУ допоможуть розібратися у тонкощах слідчих дій.

«Насправді, гра нереально крута. Аналогів їй я ще не зустрічала. Тут вдало поєднані відео-лекції та завдання, розкриваються аспекти роботи детективів, звісно в межах допустимого. Кожен етап гри містить відео з порадами від експертів. Це не та суха теорія, яку більшість студентів-правників отримують в ЗВО», — поділилася своїми враженнями практикантка НАБУ Марина, яка однією з перших пройшла цей курс.

Щоб почати власне розслідування, слід зайти на «Навчальну платформу» у вкладці «Відкритий офіс», зареєструватися та натиснути «Почати».

Інтерактивний курс Національне бюро розробило спільно зі студією онлайн-освіти «EdEra» за підтримки Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні.