Вже близько 7 тисяч роботодавців подали документи для отримання допомоги по частковому безробіттю

З 4 травня, тобто з початку анонсування програми по частковому безробіттю, кількість поданих пакетів документів на отримання фінансової допомоги вже склала 6873. Опрацювання проходить в щоденному режимі і станом на сьогодні вже прийнято 1715 позитивних рішень, що дозволить забезпечити виплати для 25 777 працівників. У  стадії розгляду ‒ 3339 пакетів документів і прийом заявок активно продовжується.

“Лише за перший тиждень анонсування програми по частковому безробіттю, за отриманням такої допомоги звернулися майже 7 тисяч роботодавців. З кожним днем ця цифра збільшується приблизно на тисячу нових заяв. Програма направлена на те, щоб допомогти малому і середньому бізнесу у покритті витрат на зарплату робітникам, яким було скорочено робочий час, тим самим зберігаючи робочі місця.  Загалом, на цю програму спрямовано 4,7 млрд грн. Якщо ми розумітимемо, що потрібно більше коштів, будемо додавати через перерозподіл коштів”, – прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко. 

Для подання документів та отримання допомоги по частковому безробіттю роботодавцям необхідно звертатися до центру зайнятості за місцем сплати ЄВ. 

Детальна інструкція:

Як роботодавцю оформити допомогу по частковому безробіттю: https://bit.ly/2WbKNPv.

Довідково:

Фінансова допомога Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття у розмірі 6 млрд грн передбачена постановою КМУ від 27.04.2020 № 308. Кошти будуть спрямовані за двома напрямами: на допомогу по частковому безробіттю ‒ 4 723 млрд грн та  допомогу по безробіттю у розмірі 1 277 млрд грн.