Поліцейські забезпечили охорону громадського порядку під час заходів, – Ігор Клименко

На території держави відбулося 495 заходів за участю майже 9 000 осіб. До органів поліції надійшло понад 90 повідомлень щодо можливих порушень. За результатами їх відпрацювання відкрито чотири кримінальні провадження та складено 20 адміністративних протоколів. Про це Голова Національної поліції України Ігор Клименко повідомив сьогодні, 9 травня.

Загалом на території держави відбулося 495 заходів. Участь у них взяли майже 9 000 осіб. До органів поліції надійшло 93 повідомлення про можливі порушення.

«Поліцейські в цілому забезпечили охорону громадського порядку та дотримання карантинних вимог під час заходів. Робота кожного правоохоронця була спрямована на роз’яснення норм законодавства та необхідність дотримання певних обмежень. Утім без порушень не обійшлося. Тож загалом за результатами відпрацювань усіх повідомлень поліцейські відкрили чотири кримінальні провадження і склали 20 адміністративних протоколів», – повідомив Ігор Клименко.

Глава Нацполіції відзначив, що із 20 складених адміністративних протоколів найбільше стосувалося використання під час заходів георгіївської стрічки або ж порушень правил карантину.