Спробі незаконного переміщення через кордон чималої партії лісоматеріалів запобігли на Закарпатті завдяки інформації, наданій оперативними співробітниками Мукачівського прикордонного загону.

23 квітня та 4 травня 2020 року в пункті пропуску «Дякове», що на кордоні з Румунією, прикордонники ініціювали поглиблений огляд чотирьох вантажних транспортних засобів. Вказаними вантажівками з України до Сербії перевозили вантаж хвойних оциліндрованих стовпів.

Відповідно до інформації, наданої офіцерами оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону, цей вантаж переміщувався з ймовірними порушеннями у товаросупровідних документах. У ході проведення спільного зі співробітниками СБУ в Закарпатській області поглибленого огляду вантажівок невідповідність вантажу товаросупровідним документам підтверджено. Також встановлено, що вивезення деревини, яка знаходилась у вантажівках, заборонено.

Наразі по даному факту відкрито кримінальне провадження за ст.201-1 КК України. Транспортні засоби з вантажем лісоматеріалів вилучено, тривають слідчі дії.

Перевірочні заходи проводились спільно з СБУ та Держмитслужбою.