Морські прикордонники у складі ООС відпрацювали навчання зі стрільбами в Азовському морі

В рамках відпрацювання елементів протидесантної оборони узбережжя Азовського моря корабельно-катерна тактична група Маріупольського загону Морської охорони, на чолі з КрМО «Донбас», спільно з катерами ВМС ЗС України провели бойові навчання.

Бойові одиниці, що входять до складу Об’єднаних Сил, відпрацьовували злагодженість дій, спільне маневрування та ізолювання заданого району. Проведено цілий комплекс артилерійських стрільб із знищення надводних та берегових цілей, розстріл плавучої міни, а також відпрацьована вогнева підтримка берегових підрозділів. Водночас, для забезпечення власної безпеки та відпрацювання злагодженості екіпажів, на кораблях та катерах Морської охорони проведено тренування із боротьби за живучість та рятування людини, що впала за борт, із наданням первинної медичної допомоги.

Традиційно всі вправи навчань відпрацьовано без відриву від прикордонної служби. Досвідчені екіпажі корабля та катерів Морської охорони, виконуючи навчальні завдання, безперервно забезпечували контроль за надводною обстановкою в зоні відповідальності.