У квітні порт «Южний» обробив 1 млн 981,7 тис. тонн вантажів

У квітні 2020 року Морський торговельний порт «Южний» обробив 1 млн 981,7 тис. тонн вантажів. Цей показник перевищив історичний максимум – 1 млн 777,3 тис. тонн(березень 2020 року) – на 204,4 тис. тонн.

Традиційно основну частину перевалки склала руда. Спостерігається 88% приріст обробки суден типу Capesize.

У порівнянні з квітнем 2019 року обсяг експортних вантажів збільшився на 58% і склав 1 млн 432 тис. тонн. Держстивідор збільшив перевалку руди на 82%. Через ДП «МТП «Южний» пройшло 241,8 тис. тонн імпортного вантажу (основний – коксівне вугілля).

Біля причалів ДП «МТП «Южний» оброблено 13 великотоннажних балкерів протягом минулого місяця. З початку року підприємство прийняло 49 суден типу Capesize, що майже вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Зберігається тенденція збільшення добової норми вивантаження напіввагонів. 10 квітня держстивідор зафіксував абсолютний рекорд обробки напіввагонів – 1011 одиниць на добу з урахуванням навантаження. Стабільне вдосконалення актуальних технологій виробництва та спільна робота з АТ «Укрзалізниця» забезпечують зростання продуктивності.

«Весна цього року непростий час для України та світу. Робота підприємства здійснюється в нестандартній та напруженій обстановці. За короткий календарний місяць ми досягли позначки 1 млн 981,7 тис. тонн завдяки чіткому коригуванню вантажних робіт та оптимізації ключових ланок виробничого процесу. Ми рухаємося тільки вперед, пишаємося нашими результатами і підвищуємо планку», сказав в.о. директора ДП «МТП «Южний»Олександр Олійник.