ВМС відмінили тендер на Комплекс водолазної підготовки

Навчальний центр ВМС ЗС України відмінив тендер на закупівлю Навчально-тренувальний комплекс водолазної підготовки військовослужбовців водолазних спеціальностей шифр «НТКВП» за 70 млн гривень.Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Аукціон із закупівлі вже було проведено та перемогу отримала компанія ТОВ «ЕКОБУДЕНЕРГО», що вийшов на торги з пропозицією у 74 900 000 гривень та в ході аукціону знизив ціну до 69 999 000 гривень.

Згідно з протоколом відміни закупівлі, голова тендерного комітету Олексій Ярмоленко, виявив недоліки в тендерній документації та проекті Договору на закупівлю Інженерних робіт з виготовлення та монтажу металевих конструкцій та обладнання «НТКВП».

За цією інформацією недоліки були виявлені у технічних вимогах та Договорі, тому тендерним комітетом у складі: Голови тендерного комітету Олексія Ярмоленко, Заступника голови тендерного комітету Олега Онищука, Секретаря тендерного комітету Алли Пожитько, Члена тендерного комітету Петра Якуби, Члена тендерного комітету Анни Трачук одноголосно було прийнято рішення скасувати тендер на Комплекс водолазної підготовки та внести відповідні зміни.

Нагадаємо, що Навчально-тренувальний комплекс водолазної підготовки військовослужбовців водолазних спеціальностей шифр «НТКВП» має складатися з декількох водолазних басейнів для проведення водолазних спусків за різними напрямами.