Відремонтовано аварійну ділякну дороги до порту Миколаїв на переїзді по вулиці 3-я Слобідська

У стилі терміни було проведено ремонт аварійної ділянки дороги на переїзді по вулиці 3-я Слобідська, що створювала незручності при транспортуванні вантажів у порт та призводила до ускладнень руху транспорту на прилеглих вулицях.

Повідомляє Адміністрація Миколаївського морського порту.

До вирішення проблемного питання підключилась міська влада, Адміністрація Миколаївського морського порту та приватні компанії, що працюють в порту. Наразі аварійна ділянка відремонтована і визнана готовою до експлуатації.

Відновлення безпечного руху автотранспорту в районі залізничного переїзду по вул. 3-я Слобідська, де пролягає один з маршрутів руху вантажівок до Миколаївського морського порту, сприяло вирішенню одразу декількох проблемних питань, що заважали роботі порту та приватного бізнесу, а також створювали незручності для жителів Миколаєва. Приватні компанії отримали можливість доставляти вантажі у порт по звичному та більш економічному маршруту, що має позитивно позначитися на роботі порту та діяльності Адміністрації Миколаївського морського порту. А для міста проведений ремонт покращив ситуацію з трафіком вантажного транспорту та сприяв вирішенню низки екологічних питань.

Завдяки спільним зусиллям було оперативно розроблено проект реконструкції ділянки автошляху, визначено джерела фінансування, забезпечено координацію та взаємодію приватних компаній, міської влади та Адміністрації порту. Для проведення ремонтних робіт було визначено підрядника – ТОВ «Миколаївавтодор». Станом на 27.04.2020 рух на проблемній ділянці було відновлено.

Адміністрація Миколаївського морського порту висловлює вдячність всім учасникам проєкту і впевнена, що завдяки взаєморозумінню та соціальному партнерству з місцевою владою, портовими операторами і компаніями, які ведуть свою діяльність на території порту, важливі питання взаємодії порту та міста і надалі будуть вирішуватися оперативно та ефективно.

Нагадаємо, відустність ремонту цієї дороги в Миколаївський порт протягом тривалого терміну призвела до проблем не тільки порту, але і водіїв великовантажного транспорту та мешканців міста. Дійшло навіть до того, що Головне Управління поліції у Миколаївській області рекомендувало міській владі все ж таки зібратись з силами і відремонтувати дорогу.