Найголовніше – дати людям роботу, гідну її оплату та безпечні умови праці, – Владислав Криклій

Незважаючи на коронакризу, необхідність у залученні нових фахівців у різні інфраструктурні та суміжні галузі сягає 150 тисяч. Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

“Чи не найголовніше завдання Уряду, особливо, в умовах коронакризи, полягає у забезпеченні людей необхідною кількістю робочих місць, гідною її оплатою та безпечними умовами праці. Близько 38 тисяч фахівців-дорожників залучає Укравтодор для оновлення українських доріг. Це дозволить створити ще близько 120 тисяч робочих місць у супутніх галузях. Понад 3000 вакансій відкрито Укрпоштою. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб люди мали роботу в такий непростий час, підвищуємо безпеку праці та соціальні гарантії для наших працівників”, – зазначив Владислав Криклій.

Відтак у рамках спільного проекту Офісу Президента, Уряду та Укравтодору “Дороги та робота” буде залучено близько 38 тисяч дорожників – асфальтобетонників, машиністів, водіїв, шляхових майстрів та інших дорожніх робітників. Вони будуть забезпечені гідними заробітними платами та усіма соціальними гарантіями.

На сайті проекту – https://www.robota.ukravtodor.gov.ua можна ознайомитись з переліком відкритих вакансій, які впорядковані за трьома критеріями: професія, компанія, що пропонує роботу, та регіон. Сайт також містить необхідну інформацію про те, як без досвіду роботи можна стати дорожником. Для цього налагоджено співпрацю з “Навчальним центром підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів”, в якому працівники дорожньої галузі можуть здобути професійно-технічну кваліфікацію, підвищити її чи перекваліфікуватися.

Крім цього, понад відкритих 3000 вакансій запропоновано Укрпоштою. Найбільш популярними є листоноші, водії, сортувальники, начальники та оператори поштових відділень, регіональні менеджери, аналітики. За посиланням можна ознайомитися з переліком відкритих вакансій у різних регіонах України, а також дізнатися більше про процес відбору до команди та заповнити анкету кандидата: https://www.ukrposhta.ua/ua/kariera-v-ukrposhti.