У Мінрегіоні відбулось засідання Робочої групи з перевірки дотримання областями карантинних вимог

У Міністерстві розвитку громад та територій України відбулось засідання Робочої групи для перевірки в регіонах стану виконання облдержадміністраціями завдань, визначених законами України, актами Кабінету Міністрів та дорученнями Прем’єр-міністра України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Робоча група, до складу якої увійшли представники Мінрегіону, МОЗ та МВС, створена на виконання доручення Прем’єр-Міністра України.

На засіданні було затверджено перелік питань щодо перевірки стану виконання завдань Уряду, щодо протидії поширенню COVID-19 облдержадміністраціями та органами місцевого самоврядування. Зокрема, це стосується дотримання особливого режиму транспортних перевезень на території регіонів та між областями, організації температурного скринінгу громадян, що подорожують, проведення дезінфекції будівель, забезпечення надання через ЦНАПи адміністративних послуг, перелік яких визначено постановою Кабінету Міністрів України №211, забезпечення проведення санобробки автомобільних доріг комунальної власності у робочий час, поновлення регіональних та місцевих резервів медичними дезінфікуючими засобами, забезпечення моніторингу рішень, прийнятих місцевими комісіями ТЕБ та НС, забезпечення харчування працівників лікарень, які лікують хворих на COVID-19.

Також було обговорено орієнтовний графік виїздів до регіонів.

Раніше фахівці Мінрегіону вже перевірили стан виконання завдань Уряду, щодо протидії поширенню COVID-19 Рівненською та Львівською ОДА.

«Уряд тримає на контролі дотримання областями карантину та виконання завдань, визначених на законодавчому рівні урядовими постановами та дорученнями Прем’єр-міністра. У разі встановлення фактів порушення умов та невиконання завдань будемо приймати відповідні рішення щодо кожного регіону», – прокоментував проведення перевірок Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.