На реалізацію соціальних проектів Дніпропетровщини із ДФРР виділено майже 300 млн грн

Вісім шкіл та дитсадків, дві дитячі лікарні, два стадіони та водогін. Загалом – 13 соціально важливих об’єктів у різних куточках Дніпропетровщини. На їх будівництво та реконструкцію із Державного фонду регіонального розвитку виділили майже 300 млн грн. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Держава підтримує розвиток регіонів, у тому числі – через ДФРР. Виділені майже 300 млн грн підуть на розбудову інфраструктури у різних населених пунктах області. Зокрема, створення сучасного освітнього простору в школах та дитсадках, модернізацію лікарень та спортмайданчиків. Загалом визначили 13 соціально важливих об’єктів, будівництво та реконструкцію яких здебільшого профінансує держава. Решту витрат покриємо з обласного бюджету», – зазначив Олександр Бондаренко.

Кошти ДФРР підуть на будівництво нових дитсадків у Покрові та Іларіоновому. І на реконструкцію ще трьох – у селах Нікопольського та Дніпровського районів.

Держава допоможе області осучаснити школи у Волоському, Томаківці, Покровському. А ще – створити комфортні умови для занять спортом у Кривому Розі. Там модернізують стадіон ДЮСШ №3. Профінансують і реконструкцію стадіону «Металург» у Новомосковську.

Сучасні умови для маленьких пацієнтів створять у Дніпровській дитячій лікарні №5. А в Нікополі міська дитяча клініка вперше отримає власне приміщення. Його облаштують у будівлі колишньої поліклініки. Буде стаціонар, діагностичне відділення та амбулаторія.

Через ДФРР держава підтримує будівництво та реконструкцію інфраструктурних об’єктів у регіонах. Розпорядник коштів фонду – Мінрегіон.